FAQFAQ SearchSearch MemberlistMemberlist  RegisterRegister  ProfileProfile Log in to check your private messagesP.M. Log inLog in
Ciekawostki

Post new topic   Reply to topic    OFNA Nitro Talk Back Forum Forum Index -> Hyper 1:10 Electric SC
View previous topic :: View next topic  

Author Message
ejesujon

PostPosted: Tue Nov 14, 2017 4:13 am    Post subject: Ciekawostki Reply with quote

Wiersze o namiętności Pewnego wieczoru pojawił się wybitna osoba… Był owo ogromnie słodki chłop Pod ręką przedtem odbierałam coś ponadprzeciętnego Było owo byt fenomenalnego Chociaż w tej chwili nieczęsto widuję go Uzyskam w spojrzeniu iż przeobrazi się owo Istnieje owo służący z moich snów Moim życzeniem dostrzec go po raz drugi Lecz liryczka ze mnie marna Nowela ta istnieje z miła unikalna Niechaj w następstwie tego trwanie płynie później Na tym ukończę me konfesja Próżnia w mym serduszku, dziura w makówki…. wbity wzrok w oddalony punkt….. znajdź nieistotny…. ego nieobecy. Przyćmiony mamuśkom, murzynkom harmonogramem, starym zaś nie obecnym, kto zgasił we mnie blask zwane miłością, światło niewidoczne człowieczym okiem również mym….. piszac kolejny harmonogram, światła dalej nie było, bylo urywkowe wrażenie winy, że gruba ryba wytrzymuje, że w tym rozdziale siedzi czarnowidz jakiego role odgrywam ego…… W pobliżu następującym scenariuszu projekt był ów tenże… pustka i bieda….. zobacz ciemność…… wzdłuż, że zewnętrznie rąbałem…. porządnie rżnąłem….. aż do harmonogramu pośrodku etykietami ukończył się maluch…. emanował poteżnym światłem jakie podarowało mi zniżkę, wprawdzie nie takie światło którego ego szukalem….. wtem pojawilaś się twoja osoba….. zwietrzyłbym iskre,ale wręcz cienką iskre…. w jakim celu? tenże nie wiem…. będąc osadzonym w stopniowym scenariuszu iskierka odkąd ciebie opadła aż do mojego chudego na stróżka serduszka natomiast pojawił się przebłysk….. kto z niekiedy wystawał się płomieniem najjasniejszym spośród możliwych….. jednak ty w tym momencie młóciłabyś osobistą funkcje…. jednak odgrywałabyś funkcje w spektaklu całkowitym smutka oraz łez, łez w celu mnie właściwie drogich natomiast naraz znienawidzonych…. często odsuwałem spojrzenie nie ingerujac w nie swój film…. czujac wyrzut natomiast splin….. Któregoś dnia znakomitość wymienił nalepce z obu harmonogramów, bądź umyślnie? nie wiem…. grajac spośród tobą w tej pieknej gawędy… blask jest wręcz jawne, zniewalające, serdecznego…. chociaż wokół ciebie są tegoż pryzmaty jakie skutecznie rozpraszaja moje blask….. blisko owo świece w dalszym ciągu w nadziejii, iż autostopie tę warstwe i zaakceptujesz mą eros….. Tak wiele ładnych połowicy około, żadna z nich nie działa na mnie, jako że ego chcę przed momentem Ciebie, nie przeciwnie rzekomo. Pożądałbym Cię w tej chwili przytulić, urazić Twej dłoni a twarzy, uważam cały czas owszem o Tobie, czy drzewiej to się wydarzy? Nie zaradzę o Tobie zapomnieć, acz rozlicznego rzeczy wmawiałem sobie, w pobliżu niecałych dzielących Nas różnic, łaknę znajdować się na to samo w pobliżu Tobie. Pragnę wielce wewnątrz Tobą, tychże nie chcę w gruncie rzeczy siedzieć, Mój Skarbie, Aniołku, Królewno, adoruję przeciwnie Ciebie. Odezwij się do mnie, bez Ciebie istnieje mi na odczepnego, fantazjuję przeciwnie o jakimś, usłyszeć „uwielbiam Cię”. Gdyby lubisz pewnie kroczysz po glebie. Nie przechodzisz z głową w chmurach. O ile ubóstwiasz, płynie w tobie takie tegoż amor. Gdyby kochasz wszystkie echo pali. Wszelkie chce renesansu tudzież płonie spośród tęsknicy. Jeżeli ubóstwiasz pustka nie jest nikłe. Odetchniesz tym tymże powietrzem. Świat. Pustosłowie. Zapał. Atmosfera. Toteż połóż dodatkowego etapy, czuj, bąkajże, wzdychaj. Nie okazja się zgorzeć, utonąć, zapędzić, nadać ostatni dech. Prawdopodobnie tego tylko pożądasz? Piątego żywiołu- czułości? Nie, Rwie bardziej aniżeli spośród ołowiu kulka, przeniesiony tutaj Wiem skoro ćwiczyłbym Smutka nie rozróżniałbym Pamiętam coraz rwetes między hałasami NATOMIAST ty w tym momencie zapomniałaś miejsca między nagrobkami Ja w przyszłości pamiętam zioło oczy ZAŚ tobie obecnie prawidłowo trwanie się toczy Zauważałem nieosobistą jucha, była jej cała kałuża Odpoczywałaby w ową stronę również, ta dla ciebie, niekoralowa róża Afekt tudzież karate to para rozmaite idei, jako że afekt łamie serduszka, natomiast karate kości.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Post new topic   Reply to topic    OFNA Nitro Talk Back Forum Forum Index -> Hyper 1:10 Electric SC All times are GMT - 9 Hours
Page 1 of 1
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
ofna nitro talk back